22.03.2019 09:25
Просмотров: 441

Міністр оборони України Степан Полторак зустрівся з делегацією Конгресу Сполучених Штатів Америки

Міністр оборони України Степан Полторак зустрівся з делегацією Конгресу Сполучених Штатів Америки

21 березня в оборонному відомстві відбулася зустріч Міністра оборони України з делегацією Конгресу США.

В рамках діалогу сторони обговорили безпекову ситуацію в Україні та світі, зростаючий масштаб загроз з боку РФ, а також актуальні питання подальшого двостороннього оборонного співробітництва між Україною та США.

Степан Полторак ознайомив членів американської делегації з попередніми результатами та перспективами реформ в Україні та вітчизняному оборонному відомстві.

Окремо він наголосив на важливості допомоги, яку наша держава отримує від своїх стратегічних партнерів, зокрема Сполучених Штатів Америки.

– В умовах, коли агресивні військові авантюри Кремля продовжують впливати на національну економіку та забирати життя українців, нам потрібна підтримка обох палат Конгресу США для продовження успішної політики санкцій проти країни-агресора. Хочу висловити вдячність конгресменам із обох палат Конгресу США, Уряду США, Американському народові за послідовну політичну, фінансову, дорадчу та матеріально-технічну підтримку України, - сказав Міністр оборони України.

У свою чергу представники Конгресу США завірили українську сторону у продовженні політики підтримки України у боротьбі за територіальну цілісність, незалежність, а також прагненні до подальшої євроатлантичної інтеграції.

Глава американської делегації, сенатор Конгресу США Майк Крейпоу наголосив на важливості спільних зусиль щодо побудови стабільного безпекового середовища у регіоні та подальшої підтримки України.

Міністр оборони України Степан Полторак відповів на питання конгресменів і підкреслив важливість посилення військово-політичного і військово-технічного діалогу зі Сполученими Штатами Америки.

– Приємно відзначити єдність Конгресу США у питаннях підтримки України. Ми добре пам’ятаємо, як американські сенатори зустрічали Новий рік разом із українськими військовослужбовцями у армійському наметі, ми цінуємо це і будемо пам’ятати ці факти історії, – зазначив Степан Полторак.

Міністр оборони України Степан Полторак зустрівся з делегацією Конгресу Сполучених Штатів Америки

Источник: mil.gov.ua

Новости портала «Весь Харьков»


Читайте ещё:

Загрузка...
Февраль
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
 
Архив новостей

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович