06.08.2020 09:05
Просмотров: 199

Національна академія сухопутних військ вчергове визнана одним з лідерів вищої освіти України

Національна академія сухопутних військ вчергове визнана одним з лідерів вищої освіти України

Саме такими є результати участі нашого навчального закладу в Одинадцятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти», що цими днями проходить у Києві. Високий статус заходу засвідчує рівень та кількість його учасників, а це понад 500 закладів освіти різних рівнів, органів державного й регіонального управління, місцевого самоврядування, виробників і постачальників засобів навчання, видавництв тощо.

Традиційно, у межах виставки нагороджують переможців рейтингового виставкового конкурсу.

Так, цьогоріч Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відзначена Гран-прі «Лідер вищої освіти України» з врученням диплому та іменного кубка. Окрім того, виш виборов золоту медаль та диплом у конкурсі тематичних наукових робіт в номінації: «Упровадження інформаційно-цифрових систем і технологій у навчальній, дослідницькій та інноваційній діяльності закладів освіти».

— Я щиро дякую організаторам виставки, а саме Компанії «Виставковий Світ», Міністерству освіти і науки України та Національній академії педагогічних наук України, за можливість бути постійним учасником цього важливого заходу, — зазначив на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук начальник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук. — Також вдячний представникам нашого навчального закладу, які гідно представляють Академію на такому високому рівні. Головне — вітаю весь керівний та науково-педагогічний склад Національної академії, а також всіх її вихованців із черговим визнанням нашої спільної копіткої праці на освітянській ниві!"

Источник: mil.gov.ua

Новости портала «Весь Харьков»


Читайте ещё:

Загрузка...
Сентябрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
 
Архив новостей

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович