03.05.2021 11:12
Просмотров: 371

НАТО сприятиме реформуванню Укроборонпрому

НАТО сприятиме реформуванню Укроборонпрому

Підтримка та допомога Альянсу в реалізації реформи Укроборонпрому та затвердженні Україною Стратегії розвитку ОПК стали предметом зустрічі між керівництвом Державного концерну та головою Офісу зв’язку НАТО в Україні Александером Вінніковим, представниками штаб-квартири НАТО. Нарада відбулася в режимі онлайн 29 квітня.

Очільник Концерну Юрій Гусєв розповів про хід реформи державного оборонно-промислового комплексу, в основі якої лежать принципи ОЕСР – прозорість, відкритість, підзвітність та належне врядування.

“Укроборонпром має намір впроваджувати новітні світові розробки, осучаснити науково-виробничу базу підприємств-учасників, а також створити максимально сприятливі умови для трансферу технологій. Це стане можливим після ухвалення Верховною Радою України законопроєкту № 3822, який наразі розглядається Комітетом з питань нацбезпеки, оборони та розвідки перед другим читанням. А доти – в рамках підготовки до корпоратизації – ми ініціювали проведення вже у червні цього року науково-практичної конференції з питань інновацій в оборонно-промисловому комплексі України”, – поділився планами генеральний директор Укроборонпрому Юрій Гусєв.

Перший заступник гендиректора Концерну Роман Бондар розповів про прогрес у впровадженні Укроборонпромом антикорупційної політики та комплаєнсу, а також запропонував Офісу зв’язку НАТО в Україні провести хакатон серед розробників озброєння та військової техніки з метою розвитку штучного інтелекту та машинного навчання у виробництві нових їхніх зразків.

Нагадаємо, Укроборонпром приділяє велику увагу освітнім програмам. Так, Концерн спільно з КПІ ім. Ігоря Сікорського започаткував Школу професійного розвитку інженерів-конструкторів, а разом з Київською школою економіки запустив навчання для керівників державних оборонних підприємств.

Источник: ukroboronprom.com.ua

Новости портала «Весь Харьков»


Читайте ещё:

Загрузка...
Май
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
 
Архив новостей

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович