29.04.2021 09:17
Просмотров: 303

НАЗК наполягає на додатковій оцінці корупційних ризиків у діяльності МОН, пов’язаних із присудженням наукових ступенів і вчених звань

НАЗК наполягає на додатковій оцінці корупційних ризиків у діяльності МОН, пов’язаних із присудженням наукових ступенів і вчених звань

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) не погодило антикорупційну програму Міністерства освіти і науки України (МОН) на 2021 – 2023 роки.

Так, МОН не врахувало ризики, які стосуються корупції у сфері присудження та позбавлення наукових ступенів і вчених звань.

За наявності такого ризику антикорупційна програма МОН не може бути погоджена.

НАЗК наполягає на проведенні додаткової оцінки корупційних ризиків у діяльності МОН та рекомендує вжити ефективних заходів реагування для їх припинення.

“НАЗК готове надати Міністерству необхідну консультаційну та методичну допомогу під час проведення оцінки корупційних ризиків та підготовки антикорупційної програми. Ми впевнені, що освічене суспільство – це стратегічний ресурс держави, а корупція у сфері освіти і науки – це пряма загроза освітньому розвитку українського суспільства”, – зауважив керівник Департаменту запобігання та виявлення корупції Сергій Деркач.

Довідка. Антикорупційна програма – це стратегічний документ органу влади або інших юридичних осіб, який визначає правила, стандарти і процедури із виявлення, протидії та запобігання корупції в установі.

Такі програми підлягають погодженню НАЗК, яке перевіряє їх на відповідність антикорупційному законодавству, повноту виявлених корупційних ризиків та оцінює, чи будуть запропоновані заходи достатніми для налагодження в органі влади ефективної системи запобігання та виявлення корупції.

Источник: nazk.gov.ua

Новости портала «Весь Харьков»


Читайте ещё:

Загрузка...
Июнь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
 
Архив новостей

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович