03.03.2021 09:31
Просмотров: 241

"Інвестняні": Рада ухвалила закони про податкові і митні пільги для інвесторів

Інвестняні: Рада ухвалила закони про податкові і митні пільги для інвесторів

Верховна Рада ухвалила у другому читанні та в цілому законопроєкти №3761 та №3762 президента Володимира Зеленського про податкові та митні пільги інвесторам для реалізації інвестиційного проєкту зі значними інвестиціями.

Законопроєкт №3761 підтримали 246 нардепів.

Документом, зокрема, передбачається звільнення з 1 січня 2021 року до 1 січня 2035 року від оподаткування ПДВ операцій з з ввезення інвестором на митну територію України у митному режимі імпорту устаткування для реалізації інвестпроєкту зі значними інвестиціями в рамках виконання спеціального інвестиційного договору.

Інвестняні: Рада ухвалила закони про податкові і митні пільги для інвесторів

Зазначається, що згадане устаткування має бути новим і виготовленим не раніше ніж за 3 роки до дати реєстрації інвестиційного проєкту зі значними інвестиціями, а його перелік та обсяги визначатимуться урядом України разом із укладенням відповідного спеціального інвестиційного договору.

Також передбачається звільнити від оподаткування податком на прибуток підприємств прибуток підприємства - інвестора зі значними інвестиціями, який є стороною спеціального інвестиційного договору.

"Звільнення від податку на прибуток передбачено застосовувати після введення в експлуатацію об'єкта реалізації інвестиційного проекту протягом п'яти послідовних років у межах строку дії спеціального інвестиційного договору, починаючи з календарного кварталу, визначеного інвестором зі значними інвестиціями у поданій до контролюючого органу заяві про використання відповідного права.

Обов'язковою умовою застосування звільнення від податку на прибуток підприємств є виконання інвестором зі значними інвестиціями своїх зобов'язань за спеціальним інвестиційним договором", - йдеться у пояснювальній записці.

Передбачається, що органи місцевого самоврядування зможуть встановлювати ставки земельного податку та орендної плати за землю для таких інвесторів в меншому розмірі, або звільняти від сплати цього податку.

Набрання чинності відповідними змінами до Податкового кодексу пропонується з 1 січня 2021 року.

Водночас за законопроєкт №3762 проголосували 256 нардепів.

Інвестняні: Рада ухвалила закони про податкові і митні пільги для інвесторів

Він пропонує звільнити від оподаткування ввізним митом обладнання, що ввозиться інвестором при реалізації інвестиційного проекту. Перелік та обсяги таких товарів затверджує уряд одночасно з укладенням спеціального інвестиційного договору.

Источник: epravda.com.ua

Новости портала «Весь Харьков»


Читайте ещё:

Загрузка...
Апрель
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
 
Архив новостей

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович