13.03.2019 06:44
Просмотров: 360

Отримати субсидії готівкою без черг – в державному банку запровадили нову послугу (ВІДЕО)

Отримати субсидії готівкою без черг – в державному банку запровадили нову послугу (ВІДЕО)

Клієнти, яким субсидії було призначено до 31 грудня минулого року, зможуть отримати виплату в грошовій формі.

Державний “Ощадбанк” запровадив послугу, яка дозволить уникнути черг у відділеннях банку в період виплати монетизованих субсидій та оплати комунальних послуг. З 12 березня клієнти, яким допомогу призначили до кінця грудня минулого року, почали отримувати субсидію в грошовій формі.

Ірина Успаленко, керуюча відділом “Ощадбанку”

Если вы являетесь пенсионером, то субсидию получаете вместе с пенсией, независимо от того в каком банке вы получаете пенсию . Если вы не пенсионер, но у вас есть зарплатный счет, либо социальный счет, либо депозитный, то есть льготные счета – можно будет получить на эти счета в “Ощадбанке”. Если нет никаких счетов в “Ощадбанке”, то деньги приходят по системе переводов “Швидка копійка”.

Комісія за зарахування коштів на поточні рахунки не стягуватиметься. У держбанку наголошують: категорія субсидіантів, які не є пенсіонерами, зможе отримати виплати з 12 числа кожного місяця. Для цього потрібні паспорт та ідентифікаційний код. Якщо людина не має рахунку в “Ощадбанку”, Мінсоцполітики надішле адресне повідомлення про суму призначеної субсидії та механізм її виплати.

Ірина Успаленко, керуюча відділом “Ощадбанку”

Чтобы не было очередей, клиент может предварительно зарегистрироваться на сайте “Ощадбанка”, назначить себе день, удобное время и отделение, в котором он получит эти деньги.

Пенсіонери матимуть субсидію одночасно з пенсією через “Укрпошту” або на свій банківський пенсійний рахунок у звичайні строки. Виплата буде перерахована на рахунок в тому банку, в якому пенсіонер отримує пенсію.

Источник: objectiv.tv

Автор: Ольга Куріленко

Новости портала «Весь Харьков»


Загрузка...
Июль
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
 
Архив новостей

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович