19.11.2018 09:40
Просмотров: 325

Підрозділи протидії наркозлочинності отримали нову техніку

Підрозділи протидії наркозлочинності отримали нову техніку

16 листопада, заступник Глави дипломатичної місії США в Україні Памела Тремонт передала Голові Національної поліції України техніку та 7 нових мікроавтобусів.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на України.

Крім того, 21 оперативник підрозділу отримав сертифікати про проходження поглибленого курсу з розслідування проваджень, пов’язаних із незаконним обігом наркотиків. Ці курси для українських поліцейських провели інструктори Адміністрації по боротьбі з незаконним обігом наркотиків (DEA) Міністерства юстиції США.

За словами Голови Нацполіції Сергія Князєва, незаконний обіг наркотиків є проблемою світового рівня. Водночас цей вид злочинів передбачає участь у ньому представників організованої злочинності. Відтак, для ефективної боротьби з організованою злочинністю, крім фахово підготовлених співробітників, потрібно мати значні матеріальні та технічні ресурси.

«Минулого року, завдячуючи спільному рішенню Нацполіції, а також, мабуть, найбільшій організації в світі з протидії наркотиків – DEA, ми підписали спільний меморандум про співпрацю і взаємодію. За підтримки іноземних колег реформований підрозділ з протидії наркозлочинності вже не тільки освоює нову техніку, а й оперативники пройшли тренінги та навчання як в нашій державі, так і закордоном»,- зазначив Сергій Князєв.

Очільник відомства наголосив, що завдяки плідній співпраці з іноземними колегами українська поліція досягти найкращих за останнє п’ятиріччя результатів у протидії наркозлочинності. Так, упродовж 9 місяців цього року поліцейські виявили 114 груп осіб, що збували наркозасоби з використанням Інтернет-мережі.

Підрозділи протидії наркозлочинності отримали нову техніку

Заступник Голови дипломатичної місії Посольства США в Україні Памела Тремонт привітала присутніх оперативників підрозділів протидії наркозлочинності з успішним завершенням навчання. Вітчизняні поліцейські пройшли поглиблений курс розслідування справ, пов’язаних із незаконним обігом наркотиків.

Американський дипломат наголосила, що робота з протидії нарокозлочинності важлива не лише для безпеки України, а також для безпеки інших країн, зокрема і для Сполучених Штатів.

Підрозділи протидії наркозлочинності отримали нову техніку

«Сьогодні ми маємо нагоду офіційно передати 7 нових мікроватобусів, а також технічне обладнання для Департаменту з протидії наркозлочинності Нацполіції України. Цей транспорт є не лише інструментом, що допоможе вам ефективніше працювати у галузі протидії наркозлочинності. Це також символ постійної та неухильної підтримки України та Національної поліції України Сполученими Штатами Америки», – наголосила заступник Голови дипломатичної місії Посольства США в Україні.

Перший заступник глави Нацполіції В’ячеслава Аброськін подякував Посольству США в Україні за дієву, постійну та системну підтримку відомства.

«Ми бачимо, що є вже позитивні результати роботи реформованого підрозділу протидії наркозлочинності. Я хочу подякувати Адміністрацію по боротьбі з незаконним обігом наркотиків США за співпрацю і саме підтримку підрозділу протидії наркозлочинності Нацполіції», – наголосив В’ячеслав Аброськін.

Источник: uprom.info

Автор: Владислав Христофоров, редактор Національного промислового порталу

Новости портала «Весь Харьков»


Читайте ещё:

Загрузка...
Май
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
 
Архив новостей

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович