03.06.2026 10:47
Просмотров: 173
Прикордонники показали, як нищать склади та техніку окупантів на Харківщині

Прикордонники завдали серії ударів по позиціях противника на Південно-Слобожанському напрямку.
Про це повідомляє Держприкордонслужба.
«Прикордонники знищили польовий склад БК, склад ПММ, три транспортні засоби, гармату, генератор і дві антени зв’язку. Також ліквідовано двох окупантів», – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що аеророзвідка та оператори БпЛА спалили п’ять російських укриттів разом із особовим складом та майном.



