25.11.2020 08:06
Просмотров: 278

Школи Харківської області проходять нові перевірки якості освіти (ВІДЕО)

Школи Харківської області проходять нові перевірки якості освіти (ВІДЕО)

У цьому році в закладах загальної середньої освіти Харківської області вперше проводиться інституційний аудит.

Пісочинський ліцей “Мобіль” працює 4-й рік. Тут 1089 учнів, однак через нестачу вчителів уроки проходять у дві зміни, — розповідає директорка Галина Волобуєва. Вона подала заявку на позачергову перевірку — інституційний аудит. Це, пояснює очільниця закладу, нова форма контролю якості навчання. Вона замінила звичну атестацію шкіл згідно з законом “Про повну загальну середню освіту”.

Галина Волобуєва, директорка Пісочинського ліцею “Мобіль”

Коли формується колектив, коли формується учнівський колектив, коли формуються освітні програми, коли формуються всі напрями діяльності нашого закладу, нам потрібні такі люди, які зможуть оцінити, і, можливо, підказати, надати реальні рекомендації, як краще нам діяти в умовах нашої сучасної освіти.

За новими правилами, замість контрольних робіт для учнів експерти дізнаватимуться погляди на якість навчання і у вчителів, і у школярів від 14 років. Батьки теж можуть пройти добровільне анкетування.

Наталія Шевченко, голова відділу інституційного аудиту облуправління Держслужби якості освіти

У батьків мало хто питає отак масово і в учнів, так само, не завжди питають: як вам школа? Як вам ті умови, які створені? Інституційний аудит своєю основною метою має дізнатися потреби і рівень задоволеності потреб кожної окремої дитини.

Аудит складається з чотирьох критеріїв: комфортне та безпечне навчальне середовище, педагогічна діяльність вчителів, об’єктивність оцінювання учнів та якість роботи адміністрації школи. Результати ревізії можна побачити на сайті навчального закладу та Державної служби якості освіти України.

Світлана Вольянська, начальниця облуправління Держслужби якості освіти

Сама процедура є відкритою як для громадськості, так і, безумовно, для всіх учасників освітнього процесу. І спрямована на те, щоб сформувати в суспільстві і в громаді спільне розуміння якості освіти.

У “Мобіль” аудит триватиме два тижні. В учбовому закладі пояснюють: якщо батьки матимуть питання чи зауваження до роботи закладу, вони можуть звернутися до членів комісії. Наступний аудит чекатиме на ліцей через 10 років.

Источник: objectiv.tv

Автор: Руслана Богдан

Новости портала «Весь Харьков»


Загрузка...
Январь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 
Архив новостей

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович