29.03.2020 06:41
Просмотров: 534

США запрошують медиків з усього світу, які вже подавались на роботу чи навчання у країні

США запрошують медиків з усього світу, які вже подавались на роботу чи навчання у країні

Держдеп просить медиків усього світу, які подавались на візу чи програми у США, призначити візову співбесіду. Особливо ті, що мають досвід роботи з коронавірусом. Про це повідомляє Державний департамент США.

“Ми закликаємо медичних професіоналів, які шукають роботу у США через робочу візу чи туристичну візу по обміну (Н або J), особливо тих, що спеціалізуються на роботі з вірусом COVID-19, вийти на контакт у найближчому американському посольстві чи консульстві, щоб призначити візову співбесіду”, - йдеться у Твітер-повідомленні відомства.

США запрошують медиків з усього світу, які вже подавались на роботу чи навчання у країні

Спеціалістам у сфері охорони здоров'я, які вже перебувають США, можуть продовжити візу на термін від 1 до 7 років, - повідомляють на вебсайті Державного департаменту.

Американські посольства призупинили надання візових послуг 20 березня цього року і скоротили кількість дипломатичних працівників лише до тих, що забезпечують життєво необхідні послуги.

У п'ятницю помічник Держсекретаря США з консульських питань Аян Браунлі уточнив, що Сполучені Штати не приймають нові заявки на американську візу, лише опрацьовують ті, які вже подані, на роботу чи навчання у США.

“Ми готові працювати з людьми, яких уже прийняли для участі в американських програмах, і які мали плани на поїздки до США. Ми не шукаємо нових людей. Ці люди вже були готові приїхати”, - цитує Браунлі видання “Вашингтон Пост”.

Високопосадовець уточнив, що Держдеп продовжує працювати над заявками на візу в “особливих випадках”, серед яких він назвав медичних спеціалістів, яких прийняли для участі у програмах чи для навчання, американські родини, які хочуть усиновити дитину з-за кордону, а також іммігранти, які можуть втратити можливість брати участь у програмах через вікові обмеження.

Державний департамент оприлюднив повідомлення про це у четвер, не уточнюючи, які саме заявки на візу планують розглядати.

Відтак чимало людей на соціальних медіа розкритикували США за намір переманити лікарів у час пандемії, коли кожна країна потребує медичних спеціалістів. Брауні пояснив, що оригінальне повідомлення відомства було “не таким чітким, яким воно повинно було бути”.

Источник: ukrainian.voanews.com

Новости портала «Весь Харьков»


Читайте ещё:

Загрузка...
Май
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 
Архив новостей

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович