Україна заплатила нищівну ціну у Другій світовій війні

5 мільйонів мирних жителів загинули і 3 мільйони солдатів віддали свої життя в боях. Роль українців у перемозі над нацизмом була вирішальною, але надто часто ігнорованою.
Зараз ми приймаємо новий удар російського нацизму. Ми знов перша лінія оборони цивілізаційних цінностей від середньовічного тоталітаризму.
Росіяни в Маріуполі вбили і знищили в рази більше за нациську Німеччину. Ми бачимо все те саме - від нео концтаборів до депортацій.
Калька нацизму помножена в рази.
Але Пам'ятаймо справжню історію Другої світової війни та шануймо тих, хто боровся за свободу.
Ми точно переможемо. Знов. Відплатимо. Відбудуємо.
Слава Україні
Джерело: https://t.me/andriyshTime/57518



