09.07.2020 10:29
Просмотров: 180

Уряд підтримав створення Міжгалузевої ради з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації

Уряд підтримав створення Міжгалузевої ради з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації

Кабмін підтримав постанову про створення Міжгалузевої ради з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Ефективна цифрова трансформація передбачає залучення органів державної влади та місцевого самоврядування, відповідальних за впровадження державної політики в усіх сферах суспільних відносин. Саме тому Мінцифри ініціювало створення Міжгалузевої ради. Це консультативно-дорадчий орган, який буде відповідальним за координацію дій з формування, виконання та реалізації програм і проєктів цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Міжгалузева рада забезпечить:

● майданчик для розробки галузевих концепцій і програм цифрового розвитку органів виконавчої влади та місцевого самоврядування;

● підготовку пропозицій та рекомендацій щодо ефективного використання державних фінансів під час виконання та реалізації програм цифрових трансформацій і цифровізації.

Крім того, вона сприятиме прискоренню процесів цифрової трансформації органів виконавчої влади, переведенню державних послуг в електронну форму та подоланню корупції.

Організаційне забезпечення діяльності Міжгалузевої ради здійснюватиме Мінцифри. Реалізація проєкту постанови не матиме впливу на витрати державного бюджету і не потребує додаткового фінансування з держбюджету.

Проєкт акту погоджено із органами державної влади, представники яких мають увійти до складу Міжгалузевої ради. Усі зауваження, висловлені до проєкту постанови, повністю враховано. Постанову ухвалено з умовою доопрацювання її Мінцифри спільно з СКМУ у дводенний строк.

Источник: thedigital.gov.ua

Новости портала «Весь Харьков»


Читайте ещё:

Загрузка...
Август
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
 
Архив новостей

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович