14.10.2021 10:36
Просмотров: 227

Уряд передав ДП «УкрНДІспецсталь» до сфери управління Мінстратегпрому

Уряд передав ДП «УкрНДІспецсталь» до сфери управління Мінстратегпрому

11 жовтня Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження № 1231-р «Про передачу цілісного майнового комплексу державного підприємства «Український науково-дослідний інститут спеціальних сталей, сплавів та феросплавів» до сфери управління Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України».

На базі ДП «УкрНДІспецсталь» планується створити Центр сертифікації продукції зі спеціальних сталей, сплавів та металургійного матеріалознавства.

Центр здійснюватиме сертифікацію та оцінку відповідності вимогам технічних регламентів продукції вітчизняних підприємств стратегічних галузей промисловості. Його поява стане запорукою успішного та безпечного ведення бізнесу, виходу на зовнішні ринки. Створення Центру зменшить часові та матеріальні затрати вітчизняних підприємств, адже раніше сертифікацію доводилося робити за кордоном.

ДП «УкрНДІспецсталь» обрано для створення Центру, враховуючи наявність матеріальної та науково-технічної бази, 55-річний досвід діяльності у відповідній сфері; вигідне географічне місцезнаходження – в центрі найкрупнішого промислового регіону України, налагоджене дослідно-промислове виробництво металургійної продукції спеціального призначення.

Робота Центру має сприяти збільшенню експорту конкурентоспроможної, сертифікованої за міжнародними стандартами металопродукції зі спеціальних сталей і сплавів, а також виготовлених з них виробів, імпортозаміщенню відповідних видів продукції, насамперед для потреб оборонно-промислового комплексу.

Нагадаємо, у листопаді 2020 року наказом Віце-прем’єр-міністра України – Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олега Уруського була створена Робоча група з питань створення Центру сертифікації продукції зі спеціальних сталей, сплавів та металургійного матеріалознавства. У червні 2021 року учасники Робочої групи схвалили остаточну редакцію Положення про Центр.

Источник: mspu.gov.ua

Новости портала «Весь Харьков»


Читайте ещё:

Загрузка...
Октябрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 
Архив новостей

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович