Кинотеатры

НОВОЕ БРИТАНСКОЕ КИНО – 2016

НОВОЕ БРИТАНСКОЕ КИНО – 2016
Категория: фильм, фестиваль

Фестиваль «Нове британське кіно» відкривається фільмом-володарем «Золотої пальмової гілки» Каннського кінофестивалю, соціальною драмою Кена Лоуча «Я, Деніел Блейк». Стрічка розповідає про складнощі життя колишнього столяра, який бореться із бюрократією у сфері соціального забезпечення. Також на гостей фестивалю чекає  присвята дворазовому лауреату Канн показ документальної стрічки «Versus: життя і фільми Кена Лоуча».

Іще одна прем'єра з програми Каннського кінофестивалю володар Призу журі, роуд-муві «Американська крихітка» Андреа Арнольд. У центрі сюжету дівчина, яка без копійки у кишені подорожує Середнім Заходом США разом із компанією маргіналів. Головну роль у фільмі виконала дебютантка Саша Лейн, а її компанйонів зіграли Шайа ЛаБаф та Райлі Кіо.

Також у програмі «Війна проти всіх», чорна комедія від автора «Ірландця» та «Голгофи» Джона Майкла Макдона. За сюжетом двоє «поганих копів», впевнених у своїй безкарності, переходять дорогу небезпечному угрупованню. У головних ролях зірка «Легенди про Тарзана» Александр Скарсгард і Тео Джеймс.

Гості фестивалю побачать «Чарівні чудові» Саймона Ебауда романтичну комедію про дружбу дивакуватої дівчини, яка мріє стати дитячою письменницею, та її сусіда немолодого буркотливого вдівця. У фільмі зіграли дворазовий номінант на «Оскар» Том Вілкінсон і зірка серіалів «Аббатство Даутон» та «Чорне дзеркало» Джессіка Браун Фіндлей.

Родзинкою «Нового британського кіно» стане присвята легендарному музиканту й актору Девіду Боуї, який пішов із життя у 2016 році,  – стрічка «Людина, яка впала на Землю» Ніколаса Роуга. У науково-фантастичному фільмі 1976 року співак виконав роль інопланетянина, який прибув на нашу планету в пошуках води для своєї батьківщини, що страждає від посухи. Глядачі побачать відреставровану версію картини у високоякісному цифровому форматі 4К лише у вересні вона вийшла на великі екрани Сполученого Королівства.

Окрім того, фестиваль представляє глядачам добірку найкращих короткометражок останнього року за версією Британської академії кіно й телемистецтва (BAFTA). «Британія. Коротко» це колекція із семи анімаційних та ігрових робіт, які охоплюють розмаїття жанрів і тем.

Анонс

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович