Выставки

Зимові свята у Харківському ЛітМузею

22.12.2018 - 21.01.2019
Зимові свята у Харківському ЛітМузею

Запрошуємо дітей від 8-ми до 14 років, та їх батьків.

РІЗДВЯНИЙ ПОДАРУНОК
Новорічні свята — дивовижний час для подарунків. Інтерактивне заняття «Різдвяний подарунок» через сюжети дитячих літературних творів розповідає про омріяні дари, які можна отримати в новорічний час. Що є подарунком у казках братів Грімм «Пані Метелиця» та Івана Малковича «Золотий павучок», або в творах Чарльза Діккенса «Різдвяна пісня в прозі» та Марка Черемшини «Сльоза»? Під час заняття діти навчаться створювати свої новорічні сюжети з відомими літературними персонажами і вчитись робити паперових ангеликів — подарунки своїм близьким.

КРИЖАНА ДІВА
Найвідоміша новорічна історія про дружбу, любов, довіру, теплі людські стосунки — казка Ганса Христиана Андерсена «Снігова королева». Крижана діва є персонажем багатьох літературних сюжетів. Холод проти вогню, крига проти любові — кожна історія, описана в українській та світовій літературі, по-своєму розкриває нам смисли протистояння між палкими почуттями і байдужістю. За допомогою методики творчого прочитання діти дізнаються, як через символи і казкові атрибути письменники розповідають про повсякденні людські стосунки. Під час заняття діти також гратимуть у «Садівника» та «Упізнай друга».

РІЗДВЯНІ ЯНГОЛИ
У новорічних казках до дітей з’являються чарівні янголи, які рятують або приносять омріяні подарунки. А ще кожен із нас має опіку «янгола-охоронця» — святого, чиє ім’я він носить. Під час інтерактивного заняття «Різдвяні янголи» діти дізнаються значення власних імен, як житійні історії пов`язані з відомими казками, наприклад, «Сплячою красунею» Шарля Перро, або «Рапунцель» братів Грімм. Також діти навчаться співати колядки і віншування.

РІЗДВЯНИЙ ВЕРТЕП
Під час зимових свят Харківський ЛітМузей запрошує вас долучитися до традиційного різдвяного дійства. Наша програма включає в себе лялькову інсценізацію за традиційною різдвяною виставою — Вертеп. Ролі знайдуться всім: пастушки, що зустрічали Христа, три царі-волхви, що прийшли з дарами до маленького Ісуса, цар Ірод та його воїни, Чорт та Смерть. Вистава супроводжується співом колядок та веселими жартами.

 

Цена билета:

Вхідний квиток для дорослих коштує 20 гривень,
для учнів та студентів — 15 гривень.
Замовлення різдвяної програми — 100 гривень з групи.

Сеансы

з понеділка по п'ятницю від 10.00 до 18.00

Анонс

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович