Культурный центр, Выставки

Выставка 'No Dark In Sight'

02.08.2019 - 16.08.2019
Выставка No Dark In Sight
Категория: выставка

2 серпня о 19.00 у харківській галереї COME IN відкриється виставка американського фотографа Біла Девіса.

No Dark In Sight — фотографічний проект, що розповідає про те, як штучне світло використовується для впливу на культуру. Природне світло ділить день, але його штучна форма перериває ніч.

«Як художник, який спостерігає за особистим і публічним простором, я фотографую штучне світло, тому що воно публічно впливає на особистий простір наших тіл і умів. Тривалий вплив нічного освітлення робить нас хворими. Неприродне світло — відомий канцероген».

Біл Девіс — американський художник, відомий своєю наративною студійною фотографією. Девіс використовує стипендії та гранти для створення мистецьких проектів, пов'язаних із стійкістю еко-середовища. Його роботи зберігаються у численних публічних і приватних колекціях.

Вибрані публікації: Exploring Color Photography, Light and Lens, Art Guide Australia, B&W, Aeqai, IDMAA, Teaching Photography, MAHB та Atelier. Девіс регулярно читає лекції про свою художню практику, а також про перетворюючий вплив фотографії на різноманітних заходах, конференціях і в університетах — від Гарварду до Університету Карлово.  

 

Цена билета: вход свободный
Сеансы Вт-Сб 11:00-19:00

Анонс

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович