27.11.2023 17:02
Просмотров: 1583

Чоловіча збірна Харківської області посіла перше загальнокомандне місце на чемпіонаті України з боксу

З 20 по 26 листопада у Львові відбувся чемпіонат України з боксу серед чоловіків та жінок.

Про це повідомляє Харківська ОВА.

Участь у спортивних заходах взяли 258 боксерів і боксерок з усієї країни, а за підсумками змагань харківські спортсмени здобули 3 золоті, 2 срібні та 5 бронзових нагород.

Чемпіонами України стали:

– Айдер Абдураімов (вагова категорія до 57 кг). У фіналі він переміг Олега Чулячеєва з Житомирської області;

– Юрій Захареев (вагова категорія до 71 кг). У фіналі здолав Максима Молодана з Одеської області. Також Юрій Захарєєв був визнаний кращим боксером чемпіонату;

– Матвій Ражба (вагова категорія до 80 кг). У двобої за «золото» переміг Максима Кофана з Черкаської області.

Срібні медалі здобули:  Ярослав Харциз (вагова категорія до 63,5 кг), який у фіналі поступився боксеру з Львівської області Даниїлу Заморило, а також Сергій Горсков (вагова категорія до 92 кг), який поступився у вирішальному поєдинку Аркадію Карцану з Хмельницької області.

Бронзовими призерами стали: Руслан Цикало (вагова до 60 кг), Вʼячеслав Бригаденко (вагова до 75 кг), Богдан Толмачов (вагова до 92 кг), Кирило Стоянчев (вагова понад  92 кг) та єдина представниця Харківської області на чемпіонаті серед жінок Олена Унковська (вагова до 52 кг).