15.02.2023 15:01
Просмотров: 229

У частині Індустріального району відновили водопостачання

У частині Індустріального району відновили водопостачання

Робітники КП «Харківводоканал» відновили водопостачання у частині будинків житлових масивів «Рогань» та «Горизонт» в Індустріальному районі.

Як повідомив сьогодні, 15 лютого, заступник директора з виробництва комплексу «Харківводопостачання» Микола Завада, під час чергового обстрілу ворог цілеспрямовано зруйнував один із об’єктів енергетичної інфраструктури. За його словами, без електроенергії залишилася насосна станція, яка подає воду в частину будинків житлових масивів «Рогань», «Горизонт» та «Сонячний» в Індустріальному районі.

«Після зупинки насосів водопостачання на верхніх поверхах багатоквартирних будинків було на зниженому тиску або зникло зовсім. Відновлювальні роботи велися поетапно. Стабільно послугу налагодили вже о 12:00 13 лютого», – зазначив Микола Завада.

За його словами, водопостачання забезпечили за рахунок перерозподілу подачі води з сусідніх насосних станцій. Микола Завада повідомив, що подібних ситуацій на об’єктах водопостачання раніше не виникало.

«Це тимчасове вирішення проблеми. Вже впроваджується альтернативна програма відновлення подачі електроенергії на станцію, і ми готуємо майданчик для встановлення генератора. Поки що відзначаємо незначні стрибки і зниження тиску води на верхніх поверхах у нічний час, тому продовжуємо контролювати окремі адреси будинків, але загалом проблема вирішена. Для порівняння, вчора диспетчерська служба прийняла 228 заявок на відсутність води, а сьогодні – лише три, і всі вони мають індивідуальний характер», – наголосив заступник директора з виробництва.

Агентство Телевидения Новости


Июнь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
 
Архив новостей

Ми рекомендуємо

  • Рощинская — доставка воды в Харькове на сайте vodar.in.ua.

Юридичне забезпечення порталу

Адвокат
СМОРОДИНСЬКИЙ
Віктор Семенович