Чотири боєзіткнення з початку доби ще тривають на Південно-Слобожанському напрямку

Оперативна інформація станом на 16:00 20.01.2026 щодо російського вторгнення.
З початку цієї доби відбулося 61 бойове зіткнення, повідомляє Генштаб ЗСУ.
На Південно-Слобожанському напрямку відбулось сім атак противника, в районі Вовчанська та у бік населених пунктів Ізбицьке, Графське, Кругле, Нестерне, Чугунівка, досі тривають чотири боєзіткнення.
На Куп’янському напрямку противник двічі намагався прорвати оборону ЗСУ у бік Піщаного та Петропавлівки, одне боєзіткнення продовжується.
На Лиманському напрямку загарбницька армія здійснила три атаки у бік населених пунктів Твердохлібове та Ольгівка.
На Слов’янському напрямку ворог двічі атакував позиції ЗСУ в районі Дронівки. Один бій ще триває.
На Краматорському напрямку українські підрозділи відбили одну атаку окупантів у бік Бондарного.
На Костянтинівському напрямку ворог здійснив десять штурмових дій у районах населених пунктів Предтечине, Іванопілля, Плещіївка, Щербинівка та у бік Іллінівки, Степанівки, Берестка, Софіївки. Три боєзіткнення ще тривають.
На Покровському напрямку російські загарбники здійснили 24 спроби потіснити українських захисників із займаних позицій у районах населених пунктів Родинське, Червоний Лиман, Мирноград, Покровськ, Котлине, Удачне, Молодецьке, Філія, Дачне у бік Новопавлівки. Два боєзіткнення тривають.



