Де саме на Харківщині тривають бої: гарячі напрямки

Оперативна інформація станом на 8:00 1.07.2025 щодо російського вторгнення.
Загалом протягом минулої доби зафіксовано 146 боєзіткнень, повідомляє Генштаб ЗСУ.
На Південно–Слобожанському напрямку ворог десять разів намагався прорвати оборонні рубежі ЗСУ у районі Вовчанська, Зеленого, Глибокого, Вовчанських Хуторів, Красного Першого, Довгенького та в бік Петро-Іванівки.
На Куп’янському напрямку вчора відбулося чотири атаки загарбників. ЗСУ відбивали штурмові дії противника у районах Голубівки, Піщаного та в напрямку Новоосинового.
На Лиманському напрямку ворог атакував 19 разів, намагаючись вклинитися в оборону ЗСУ поблизу населених пунктів Білогорівка, Колодязі, Новий Мир, Нововодяне, Рідкодуб, Торське та в напрямках Середнього, Шандриголового, Ольгівки.
На Сіверському напрямку українські воїни успішно зупинили чотири атаки противника у районах Григорівки та у бік Званівки.
На Краматорському напрямку окупанти шість разів атакували у районах Часового Яру, Предтечиного та в напрямку Білої Гори.
Загалом, минулої доби втрати російських загарбників склали 970 осіб. Також українські воїни знешкодили три танки, шість бойових броньованих машин, 36 артилерійських систем, 144 безпілотні літальні апарати оперативно-тактичного рівня та 103 одиниці автомобільної техніки окупантів.
Більш розширена інформація за посиланням.



