На Харківщині Сили оборони відбили 11 атак окупантів за добу

Зведення Генштабу ЗСУ станом на ранок 21 вересня. Розпочалася 1306 доба широкомасштабної збройної агресії рф проти України.
Протягом доби на фронті відбулося 151 бойове зіткнення. Противник завдав по позиціях українських підрозділів та населених пунктах одного ракетного удару, застосувавши 37 ракет, 71 авіаційного удару, скинувши при цьому 120 керованих бомб. Крім цього, здійснив 4785 обстрілів, з них 86 – із реактивних систем залпового вогню, та залучив для ураження 6322 дрони-камікадзе.
На Південно-Слобожанському напрямку Сили оборони відбили сім атак окупантів у районах Вовчанська, Красного Першого, у бік Западного та Бочкового.
На Куп’янському напрямку відбулося чотири штурми. Сили оборони відбивали штурмові дії противника у бік Мирного.
Детальна інформація по ситуації на інших напрямках – у зведенні Генштабу ЗСУ.



