На Вовчанському напрямку у полон потрапив кенієць: історія «бійця» росармії

На Харківщині, на Вовчанському напрямку, українські військові взяли в полон громадянина Кенії, який воював на боці росії. За словами чоловіка, він приїхав до рф як турист, але опинився в армії загарбників.
Про це повідомили у 57-й окремій мотопіхотній бригаді.
Кенієць Еванс здався в полон військовим 57 окремої мотопіхотної бригади ім. Костя Гордієнка на Вовчанському напрямку.
За словами іноземця, він потрапив до рф як турист. Наприкінці поїздки йому запропонували роботу, він підписав документи російською мовою та опинився у лавах росармії.
У військовому таборі кенієць отримав базові навички поводження зі зброєю. А коли «новобранець» хотів відмовитися від служби – йому погрожували розправою. На першому ж «бойовому завданні» на півночі Харківщини кенієць втік та дві доби блукав лісами поблизу Вовчанська, де й потрапив у полон.



