09.04.2025 13:15
Просмотров: 233

путін хоче, щоб Західні Балкани стали його наступним "майданчиком", - Politico

путін хоче, щоб Західні Балкани стали його наступним майданчиком, - Politico

(https://www.politico.eu/article/with-all-eyes-on-ukraine-europe-is-urged-not-to-forget-the-other-hotspot/)

У той час, як увага Європи зосереджена на Україні, напруженість на Західних Балканах наростала, путін може скористатися моментом, для ще більшого розширення розколу в колишній Югославії.

Західні Балкани описуються як "інша гаряча точка" британським урядом і оскільки ситуація загострюється, Велика Британія наполягає на тому, щоб усі шість держав регіону приєдналися до ЄС, для протистояння російському впливу.

Очільник МЗС Великобританії Леммі заявив

Інтереси путіна тут полягають у тому, щоб тримати регіон дестабілізованим. У його інтересах тримати країни, які складають Західні Балкани, на межі, мати дестабілізоване населення та вести кібер- та гібридну війну

Експерти із зовнішньої політики та міністри побоюються, що кремль спробує скористатися глибокою етнічною та релігійною напругою, щоб розпалити подальші заворушення на Балканах, закріпивши власні інтереси росії та створивши ще більше проблем на півдні ЄС.

«Прямо зараз вони повинні рухатися вперед, або вони й надалі залишаться ігровим майданчиком росії» - заявив один із британських посадовців

Джерело: https://t.me/Tsaplienko/72072

Новости портала «Весь Харьков»


Февраль
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28  
 
Архив новостей

Ми рекомендуємо

  • Рощинская — доставка воды в Харькове на сайте vodar.in.ua.

Юридичне забезпечення порталу

Адвокат
СМОРОДИНСЬКИЙ
Віктор Семенович