В "Укренерго" пояснили, чому вчора запровадили аварійні відключення та що буде далі

Вранці 23 січня ситуація в енергосистемі України ускладнилася, тому що одразу кілька об'єктів генерації вийшли в аварійний ремонт.
Про це інформує "Укренерго".
"Обладнання працює на межі можливого. Через попередні пошкодження та руйнування – вцілілі енергоблоки несуть колосальне перевантаження, щоб забезпечити країну світлом і потребують зупинки для ремонту", – зазначають енергетики.
За їхніми словами, для того, щоб зберегти баланс в енергосистемі і не допустити неконтрольованих знеструмлень, що загрожують довгостроковим виходом із ладу високовольтного устаткування, диспетчери мусили вдатися до екстрених заходів і застосувати аварійні відключення.
"Ми очікуємо, що найближчим часом завершаться відновлювальні роботи на окремих об'єктах, що дозволить скасувати аварійні обмеження та повернутися до планових графіків погодинних відключень у більшості регіонів", – прогнозують в "Укренерго".
Джерело: epravda.com.ua



