Відбудова по-російськи: замість каналізації в Маріуполі — фекальне озеро

Окупанти обіцяли “велике відновлення” Маріуполя. І справді “відновили” — фекальним озером замість каналізації.
Головний каналізаційний колектор не працює. Окупанти навалили бетон і сміття на старе звалище, що й без того було небезпечним. У результаті — прорив каналізації.
Фекалії, сеча й побутові стоки тепер витікають назовні — просто на поверхню. Так і утворилось нове “озеро” прямо посеред міста.
Це і є “русскій мір”: вода темна, тепла нема, каналізація — на вулицях. Чекаємо на туристичні тури до “унікального феномену” з сюжетами росТВ.
Центр національного спротиву нагадує: справжнє відновлення почнеться лише після деокупації. Фіксуйте злочини окупантів, надсилайте дані в чат-бот (https://t.me/official_sprotyv_bot) і долучайтесь до Руху опору. (https://tinyurl.com/opirUA)
Разом звільнимо українську землю!
Джерело: https://t.me/sprotyv_official/6678



