У Куп’янськ навіть для волонтерів закрили в’їзд: диверсанти мінують територію

Закрито в’їзд у Куп’янськ навіть для волонтерів.
Тому для евакуації людям потрібно або йти з міста пішки, або звертатися до військових чи правоохоронців, яким вдається туди потрапити, повідомляє Громадське радіо.
В Куп’янську досі перебувають 650 людей. У місто заходять російські ДРГ, які маскуються під цивільних. Сили оборони намагаються їх знищувати. А диверсанти мінують територію, щоб завдавати шкоди цивільним та військовим.
Зазначається, що у Куп’янську немає медиків. Тому отримати допомогу у місті фактично неможливо.
Під час проведення евакуації російський дрон влучив у дорожнє покриття поруч з евакуаційним автомобілем. Четверо правоохоронців отримали поранення. Чи вдалося провести евакуацію після цього випадку — невідомо.
Сама ж евакуація також небезпечна, адже росіяни контролюють дороги за допомогою різних типів дронів — зокрема «сплячих» (які вистежують ціль, і коли її побачать — то атакують), так і дронів на оптоволокні.



