22.08.2025 08:24
Просмотров: 117

ЗСУ вдало поцілили по тилу ворога — хоча роспропаганда заперечувала

ЗСУ вдало поцілили по тилу ворога — хоча роспропаганда заперечувала

У ніч на 21 серпня українські захисники завдали точних ударів по ключових логістичних об’єктах рф.

Після цього кремлівська пропаганда кинулась заперечувати масштаби уражень та розповідати про успішне відбиття атаки своїм ппо.

За даними Генштабу ЗСУ, уражено:

● Новошахтинський НПЗ (Ростовська область) — один із найбільших постачальників пального для армії рф. Пропагандисти спочатку мовчали, а потім заявили про «спалах», не визнаючи удару. Реальність: серія вибухів, завод фактично зупинений.

● Тимчасово окупований Донецьк — знищено склад ударних дронів і логістичний хаб. В росЗМІ — жодного слова, лише нарікання на «несподівані вибухи». Це означає: спрацювало.

● Воронезька область — удари по базі з пальним. Пропагандисти заявили, що «нафтобаза працює у штатному режимі», хоча місцеві пабліки масово публікували відео з димом.

● У Джанкої в Криму спецпризначенці уразили (https://t.me/ukr_sof/2028) рухомий склад росіян з пально-мастильними матеріалами. Тепер – південне угруповання російських військ має проблеми із забезпеченням.

Цілі були законними — вони напряму живили армію окупантів. А росія вкотре довела: в пріоритеті не правда, а замилювання очей.

Джерело: https://t.me/spravdi/48591

Новости портала «Весь Харьков»


Читайте ещё:

Сегодня 08:49    133
Февраль
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28  
 
Архив новостей

Ми рекомендуємо

  • Рощинская — доставка воды в Харькове на сайте vodar.in.ua.

Юридичне забезпечення порталу

Адвокат
СМОРОДИНСЬКИЙ
Віктор Семенович