05.09.2024 08:07
Просмотров: 105

Український плавець Андрій Трусов став чемпіоном Паралімпійських ігор 2024

Український плавець Андрій Трусов встановив світовий рекорд та виборов золоту медаль на Паралімпійських іграх-2024 в Парижі.

У фінальному запливі на 50 метрів вільним стилем (клас S7) він завоював золото, закінчивши дистанцію зі світовим рекордом, повідомляє SPORT.UA.

Трусов на Паралімпійських іграх 2024 до цього здобув три нагороди, усі срібні. Український плавець став призером на дистанціях 100 м на спині, 200 м комплексним стилем та 400 м вільним стилем.

До фіналу 50-метрівки вільним стилем Трусов відібрався з найкращим результатом за підсумками всіх запливів. Причому час 27.31 секунд ще й став паралімпійським рекордом.

У фіналі Трусов зміг ще покращити свій результат. І встановити навіть світовий рекорд: на фініші українець показав час 26.38 секунд. Ще два українці, які пливли з ним у цьому запливі, Юрій Шенгур та Євгеній Богодайко, фінішували на четвертому та шостому місцях.

Це 50-та медаль України на Паралімпійських іграх у Парижі, причому 11-та золота.