24.06.2025 09:36
Просмотров: 192

АРМА продає арештовані зброю та майнінгові ферми

АРМА продає арештовані зброю та майнінгові ферми

Національне агентство з розшуку та менеджменту активів, оголошує конкурси з відбору власників для арештованої зброї та майнінгових ферм.

Про це повідомляє АРМА.

Заначається, що Агентство має в управлінні 7 одиниць зброї, у тому числі цивільної мисливської та бойової стрілецької. До переліку входять карабіни, рушниця, гвинтівка та пістолет.

В АРМА зауважили, що покупцями арештованої зброї можуть бути виключно спеціалізовані суб’єкти господарювання, які мають відповідну ліцензію та дозволи.

Окремо оголошено конкурс з реалізації майнінгового обладнання. Воно включає 6 повноцінних майнінгових ферм, які укомплектовані понад 50 одиницями високопродуктивного обладнання: графічні процесори, твердотільні накопичувачі, блоки живлення, маршрутизатори, материнські плати, відеореєстратори та мережеві комунікатори. Усе обладнання перебуває у справному технічному стані та готове до експлуатації, зазначили в АРМА.

Термін подання документів для участі в конкурсах – до 04 липня 2025 року включно, до 16:00.

Джерело: epravda.com.ua

Новости портала «Весь Харьков»


Читайте ещё:

Февраль
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28  
 
Архив новостей

Ми рекомендуємо

  • Рощинская — доставка воды в Харькове на сайте vodar.in.ua.

Юридичне забезпечення порталу

Адвокат
СМОРОДИНСЬКИЙ
Віктор Семенович