15.01.2026 17:03
Просмотров: 255

На Харківщині зупинили незаконне будівництво готелю в лісовому фонді

На Харківщині зупинили незаконне будівництво готелю в лісовому фонді

Правоохоронці зупинили незаконне будівництво готелю на землях лісогосподарського призначення у Харківській області. Споруду зводили без прав на землю та дозвільних документів.

Про це повідомили в Харківській обласній прокуратурі.

Прокурори Спеціалізованої екологічної прокуратури Харківської області (СЕП) спільно зі слідчими поліції задокументували факт незаконного будівництва готелю на землях лісогосподарського призначення державної власності.

За даними досудового розслідування, чоловік улітку 2024 року самовільно зайняв ділянку на території Малинівської селищної ради Чугуївського району Харківської області, яка перебуває у постійному користуванні Державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України».

Без будь-яких документів на землю та дозволів на будівництво зловмисник звів готель із трьох поверхів та підвалу загальною площею близько 1200 кв. м.

Роботи проводилися за участі найманих робітників, які не були поінформовані про незаконний характер будівництва.

За процесуального керівництва СЕП 42-річному чоловіку повідомлено про підозру у самовільному будівництві будівлі на самовільно зайнятій земельній ділянці (ч. 3 ст. 197-1 КК України).

Агентство Телевидения Новости


Февраль
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28  
 
Архив новостей

Ми рекомендуємо

  • Рощинская — доставка воды в Харькове на сайте vodar.in.ua.

Юридичне забезпечення порталу

Адвокат
СМОРОДИНСЬКИЙ
Віктор Семенович