Нобелевська премія — честь і визнання, а не от ето вот фсё...

Незалежно від того, що може статися з медаллю, дипломом або грошовою премією, саме первісний лауреат залишається в історії як отримувач премії — Нобелівський комітет про передачу Нобелівської премії миру Дональду Трампу.
Нобелівська премія миру залишається нерозривно пов'язаною з особою або організацією, яка її отримала, хоча медаль можна подарувати, заявив Норвезький Нобелівський комітет на наступний день після того, як минулорічна лауреатка Марія Коріна Мачадо подарувала свою медаль президенту США Дональду Трампу.
«У статуті Нобелівської фундації немає обмежень щодо того, що лауреат може робити з медаллю, дипломом або грошовою премією. Це означає, що лауреат може зберігати, дарувати, продавати або передавати ці предмети», — сказано в заяві Комітету.
Медаль і диплом є фізичними символами, що підтверджують, що особа або організація отримала премію, зазначила комісія з п'яти осіб, яка присуджує премію.
«Сама премія — честь і визнання — залишається нерозривно пов'язаною з особою або організацією, призначеною лауреатом Норвезьким Нобелівським комітетом», — йдеться в заяві.
Комітет, який у своїй заяві не згадував Трампа і Мачадо по імені, зазначив, що не коментує заяви, рішення або дії лауреатів після оголошення премії.
Джерело: https://t.me/znua_live/235013
Вибачьте...





