«росія грається — ігри варто припинити», — сенатор Ліндсі Грем

Американські сенатори знову закликали Конгрес запровадити санкції проти росії після того, як російсько-українські переговори виявилися безрезультатними — Reuters.
Йдеться про законопроєкт республіканця Ліндсі Грема та демократа Річарда Блюменталя, який передбачає 500% мита на імпорт до США з країн, які купують російські енергоносії.
«путін буде продовжувати ухилятися від зусиль щодо припинення вогню, поки його економіка не зазнає сильного удару і не буде ізольована на фінансовому острові», — заявив Блюменталь в заяві, в якій закликав проголосувати за законопроєкт.
Блюменталь і Грем представили його 1 квітня. Законопроєкт у Сенаті зараз має щонайменше підтримку 73 зі 100 законодавців, хоча наразі не повідомляється, коли він може бути винесений на голосування. Аналогічний законопроєкт, представлений того ж дня в Палаті представників, має 28 співавторів, також з обох партій.
Грем, який цього тижня перебував у Туреччині на зустрічі міністрів закордонних справ країн-членів НАТО, закликав до ухвалення законопроєкту, розкритикувавши рішення путіна не брати участь у переговорах з Україною.
"Коли справа доходить до російських ігор, то вже досить", — сказав він.
Джерело: https://t.me/znua_live/201949



