24.07.2025 10:45
Просмотров: 162

Сенатори США застерегли Україну від підриву антикорупційного прогресу

Сенатори США застерегли Україну від підриву антикорупційного прогресу

Сенатори Джин Шахін від Демократичної партії та Ліндсі Грем від Республіканської партії висловили занепокоєння тим, що нещодавно прийнятий закон, що узалежнює НАБУ і САП від генпрокурора, підриває значну частину прогресу боротьби із корупцією.

Про це йдеться у їхній спільній заяві

Сенатори США застерегли Україну від підриву антикорупційного прогресу

Україна досягла величезних успіхів у своїй антикорупційній програмі з часів Революції Гідності. Примітно, що цей прогрес було досягнуто, поки Україна боролася проти агресії Росії, що є свідченням надзвичайної волі українського народу. Ми боїмося, що нещодавнє прийняття Верховною Радою закону, підписаного Президентом Зеленським, підриває значну частину цього прогресу та суперечить величезному бойовому духу України, а також очікуванням громадян України та міжнародної спільноти.

Одним із найпоширеніших аргументів для припинення підтримки України є те, що вона була переповнена корупцією.

Ми визнаємо, що Україна продовжує досягати прогресу на цьому фронті, і ми закликаємо уряд утриматися від будь-яких дій, які підривають цей прогрес.

Продовжується значна двопартійна підтримка України та згода з тим, що в інтересах України – і наших власних – відповідати очікуванням її громадян та забезпечувати, щоб структури управління гарантували економічне процвітання України та майбутні інвестиції США.

СЕНАТОРИ ШАХІН ТА ГРЕХЕМ

(Переклад Гугл)

Джерело: https://x.com/SFRCdems/status/1948138715597185460

Новости портала «Весь Харьков»


Читайте ещё:

Февраль
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28  
 
Архив новостей

Ми рекомендуємо

  • Рощинская — доставка воды в Харькове на сайте vodar.in.ua.

Юридичне забезпечення порталу

Адвокат
СМОРОДИНСЬКИЙ
Віктор Семенович