30.05.2025 17:01
Просмотров: 212

Терехов: «До 1 вересня планується збудувати ще три повноцінні підземні школи»

Терехов: «До 1 вересня планується збудувати ще три повноцінні підземні школи»

8,6 тис. учнів одинадцятих класів цього року закінчили школу у Харкові.

Про це про це сьогодні розказав журналістам міський голова Ігор Терехов, повідомляє міськрада.

За словами міського голови, близько половини харківських школярів мешкає в місті, всі інші перебувають у різних регіонах України та за кордоном.

«Попри повітряні тривоги та обстріли, наші діти продовжували навчатися. І робили це з великим бажанням. Харків не втратив своїх позицій і залишається серед лідерів у країні», – наголосив Ігор Терехов.

Також Терехов нагадав, що цього року в Харкові відкрили три підземні школи, а загалом їх уже чотири. Крім того, для навчання дітей були облаштовані приміщення на шести станціях метрополітену.

До 1 вересня планується збудувати ще три повноцінні підземні школи, а згодом – ще три. Таким чином, у кожному районі міста буде по одній такій школі, а в Салтівському – дві.

«У нас уже є проєктно-кошторисна документація, тож будівництво стартує найближчим часом», – зазначив міський голова.

Агентство Телевидения Новости


Февраль
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28  
 
Архив новостей

Ми рекомендуємо

  • Рощинская — доставка воды в Харькове на сайте vodar.in.ua.

Юридичне забезпечення порталу

Адвокат
СМОРОДИНСЬКИЙ
Віктор Семенович