У Харкові ухилянт втік від поліції

У Харкові поліцейські виявили в метро чоловіка, який перебував у розшуку за ухилення від мобілізації. Під час спроби його доставлення до ТЦК невідомі почали перешкоджати правоохоронцям, унаслідок чого затриманий утік.
Про це повідомили в ГУНП в Харківській області.
3 листопада близько 11:00 на станції метро наряд поліції під час перевірки документів виявив 44-річного чоловіка, який перебуває у розшуку як особа, що ухиляється від призову за мобілізацією.
Під час спроби доставити чоловіка до територіального центру комплектування окремі громадяни почали перешкоджати законним діям поліцейських. У ході інциденту затриманому вдалося втекти.
За фактом події призначено службове розслідування. Вирішується питання про внесення відомостей до ЄРДР за ч. 2 ст. 342 (опір працівникові правоохоронного органу) КК України.



