28.06.2025 08:34
Просмотров: 142

Укриття з антидроновим захистом: Умєров розповів про новий підхід до фортифікацій

Укриття з антидроновим захистом: Умєров розповів про новий підхід до фортифікацій

Україна впровадила нову модель фортифікацій, що відповідає сучасній тактиці російських штурмів. Замість великих оборонних районів будують компактні опорні пункти з антидроновим захистом і короткими ходами сполучення.

Про це розповів очільник Міноборони Рустем Умєров, пише Радіо Свобода.

Замість великих оборонних районів тепер створюють менші опорні пункти з короткими (60-70 м) ходами сполучення і захистом від дронів – вони менш помітні та ефективніші.

«Тактика ворога змінилася: зараз вони не діють класичними батальйонами й ротами, здебільшого застосовуючи в ході штурмових дій невеликі піхотні формування з підтримкою безпілотних систем. У відповідь на зміну тактики наступальних дій противника було запроваджено нову модель – просторово менші опорні пункти з протяжністю ходів сполучень 60-70 метрів, з обов’язковим антидроновим накриттям, які важче виявити і які ефективно виконують завдання оборони, стримування і завдання вогневого ураження, зокрема й щодо FPV-дронів», – сказав міністр.

Станом на середину 2025 року виконано понад 50% запланованих робіт, і укріплення постійно адаптують до ситуації на конкретних напрямках.

«Фортифікація – це не лише бетон і траншеї, а й адаптивна інженерна система, яка враховує тактику ворога і завжди працює на одне: захист наших воїнів. Ми щоденно контролюємо процес і посилюємо ті ділянки, де це потрібно найбільше», – сказав Умєров.

Агентство Телевидения Новости


Февраль
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28  
 
Архив новостей

Ми рекомендуємо

  • Рощинская — доставка воды в Харькове на сайте vodar.in.ua.

Юридичне забезпечення порталу

Адвокат
СМОРОДИНСЬКИЙ
Віктор Семенович