24.03.2025 21:40
Просмотров: 156

В Укрзалізниці триває відновлення систем після масованої кібератаки

В Укрзалізниці триває відновлення систем після масованої кібератаки

Сьогодні, 24 березня, в Укрзалізниці заявили, що онлайн-системи компанії зазнали масштабної таргетованої кібератаки з боку рф. Відновлення всіх систем тривало неділю та наразі продовжується. Наразі онлайн-продажі квитків лишаються недоступними.

Про це повідомили в Укрзалізниці.

«Триває відновлення ключових систем з резервних копій: це займає час, адже проводиться ретельна діагностика та ідентифікація можливих вразливостей. Ключова система продажу квитків, на якій працюють всі каси, витримала атаку та зберегла працездатність», – йдеться в повідомленні.

Продаж квитків на всі поїзди в касах здійснюється виключно на найближчі дві доби. Це дозволяє правильно керувати чергою, а також забезпечувати пріоритетне оформлення квитків для військовослужбовців та інших категорій пасажирів із невідкладною подорожжю. 

Наразі очікування в черзі мінімізовано до 10-15 хвилин на найбільших вокзалах країни.

Повернення квитків на поїзди в поточну добу здійснюється за наступним алгоритмом: за годину до відправлення рейсу на електронну пошту services.uz.gov.ua@gmail.com необхідно надіслати скан-копію або чітке фото квитка та контактний номер телефону. В Укрзалізниці обіцяють обробити заявку на повернення протягом трьох діб з моменту відновлення роботи систем.

Агентство Телевидения Новости


Апрель
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
 
Архив новостей

Ми рекомендуємо

  • Рощинская — доставка воды в Харькове на сайте vodar.in.ua.

  • Доставка води в Харкові avita.ua - енергія природи у кожному ковтку

Юридичне забезпечення порталу

Адвокат
СМОРОДИНСЬКИЙ
Віктор Семенович