Концертные залы

Оксана Муха. Українське Різдво

17.01.2020
Оксана Муха. Українське Різдво
Категория: концерт

17 січня Оксана Муха привезе «Українське Різдво» у Харків
 
У Західній Україні уже стало доброю традицією – колядувати з Оксаною Мухою. Кілька років поспіль у січні співачка запрошує на свої Різдвяні концерти. І цьогорічна зима – не виняток. Вперше Оксана Муха привезе «Українське Різдво» у Харків. У новому великому залі Харківської філармонії володарка титулу «Голос країни», заслужена артистка України виступить 17 січня 2020 року – у супроводі групи музикантів, а також академічного симфонічного оркестру Харківської обласної філармонії та академічного хору імені В’ячеслава Палкіна. Початок концерту – о 19:00.
 
Різдвяні вечори з Оксаною Мухою – це щира, душевна і дружня коляда. У новій концертній програмі співачки - автентичні та авторські колядки у несподіваних аранжуваннях. Слухачі почують як рідкісні коляди з усіх куточків України, так і всім відомі колядки «Добрий вечір тобі», «Бог ся рождає», «Тиха ніч», «На небі зірка ясна засяла», що з року в рік звучать у кожній українській родині. «Від тихої - до гучної коляди, яку обов’язково підхопить увесь зал!», - каже Оксана Муха. Не обійдеться, звісно, й без святкових прем’єр і творчих експериментів.  
 
- Для мене дуже цінно привезти «Українське Різдво» саме до Харкова, - розповідає Оксана Муха. – Це вже кілька років було моєю мрією. Радію, що вона здійсниться – і ми з харків’янами заколядуємо так, щоб почула уся Україна!      
 
 «Українське Різдво» від Оксани Мухи – це не тільки про пісенну традицію Різдва, це також про відчуття затишку і єдності української землі. Про ту неймовірно теплу атмосферу, яка панує у кожній українській домівці у часі, коли звучить Коляда. Відтак на сцені та у залі співачка і її музиканти намагатимуться передати те щемке і таке рідне з дитинства передчуття дива і відчуття Різдвяного піднесення.
– Що може бути кращим, величнішим, достойнішим, аніж прославляти Христа у часі Різдвяних свят, радіти Його народженню, вітати Його життя? - зауважує Оксана Муха. – Кожен із нас робить це по-своєму - так, як уміє. Я – на сцені, разом із найкращими музикантами і найкращими слухачами в залі! Уже чую, як ми гуртом колядуємо, як радіємо, як маємо добрий вечір! Чим більш дружно і більш згуртовано звучатиме наша коляда – тим більше світла з'явиться у серці кожного з нас і тим більше добра спільно принесемо у наш світ! 

Купить билет

Телефон: Кассы: (057) 762-99-83 (11:00-19:00). Бронь билетов: (067) 31-66-300, (050) 400-48-08
E-mail: office@filarmonia.kh.ua
Цена билета: 250-950 грн
Сеансы 19:00