ТРЦ

"Теорія Великого Кохання" у ТРЦ "Французський бульвар"

14.02.2020
Теорія Великого Кохання у ТРЦ Французський бульвар

ЯК ВІДНАЙТИ ФОРМУЛУ ВЕЛИКОГО КОХАННЯ? – ДОВІРТЕСЬ ПРОФЕСІОНАЛАМ ТРЦ «ФРАНЦУЗЬКИЙ БУЛЬВАР»!

Яку роль відіграє кохання у нашому житті? Для більшості людей кохання – це почуття, яке надихає на подвиги, творчість та неординарні вчинки. Мільйони людей намагаються віднайти формулу кохання. Хтось чекає появи справжньої любові, затамувавши подих, дехто активно шукає її все своє життя, а є щасливці, яким вже поталанило віднайти свою половинку.

ТРЦ «Французький бульвар» віднайшов формулу великого кохання! Адже кохання є однією з його провідних цінностей, якої він дотримується з початку відкриття. Щоб привернути увагу відвідувачів до важливості кохання у нашому житті, ТРЦ «Французький бульвар» яскраво і масштабно святкує улюблене свято багатьох – День Святого Валентина. Спеціально до цього заходу професіонали-дослідники ТРЦ «Французький бульвар» розсекретили формулу справжнього кохання та з радістю готові нею поділитись.

Поспішайте у найромантичніший день року, 14 лютого, долучитись до процесу розгадування теорії великого кохання. У Вас є унікальна можливість дізнатись закони тяжіння один до одного, дослідити ту саму хімічну реакцію, яку любов викликає в організмі і головне - вивести формулу кохання та довести її теорему. Романтичний настрій відвідувачів свята, звичайно ж, підживлять безліч подарунків, феєричні акції і головний розіграш «Формула кохання», в якому можна виграти цінні призи від партнерів ТРЦ. Детльніше тут >>

Кульмінацією свята стане встановлення Рекорду України на найбільшу піньяту у вигляді серця.
Відвідайте ТРЦ «Французький бульвар» у День Святого Валентина, щоб насолодитися романтичною атмосферою і зарядитися любов'ю на цілий рік. Якщо ж Ви досі самотні, то мерщій приходьте до ТРЦ «Французький бульвар» та розкрийте свою формулу великого кохання і пориньте у вир шалених почуттів.

Телефон: +38 (057) 760-26-01 +38 (093) 193-98-49, (093) 193-98-24(Шато Ледо)
E-mail: shatoledo2005@gmail.com
Сеансы 14:00

Анонс

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович