28.01.2026 09:09
Просмотров: 130

БЕБ викрило контрабанду автомобілів

БЕБ викрило контрабанду автомобілів

Детективи ТУ БЕБ у Чернівецькій області викрили місцевого жителя, який організував канал незаконного ввезення транспортних засобів під виглядом допомоги для Збройних Сил України. Однак замість передачі на фронт, автомобілі використовувалися для подальшого продажу.

Слідством встановлено, що з січня 2024 року по жовтень 2025 року фігурант справи ввозив автомобілі, використовуючи спрощений порядок митного оформлення товарів гуманітарного призначення. Для проходження митного контролю він подавав документи з неправдивими відомостями щодо пільгового ввезення транспортних засобів.

Загалом у такий спосіб було незаконно переміщено 12 автомобілів , орієнтовна вартість яких становить майже 1,5 млн грн.

Під час проведення обшуків детективи вилучили два транспортні засоби.

Наразі чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 201-4 Кримінального кодексу України (незаконне переміщення підакцизних товарів через митний кордон України).

Досудове розслідування триває. Процесуальне керівництво здійснює Чернівецька обласна прокуратура.

Джерело: https://t.me/esbu_gov_ua/10151

Новости портала «Весь Харьков»


Читайте ещё:

Февраль
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28  
 
Архив новостей

Ми рекомендуємо

  • Рощинская — доставка воды в Харькове на сайте vodar.in.ua.

Юридичне забезпечення порталу

Адвокат
СМОРОДИНСЬКИЙ
Віктор Семенович