Детективи ТУ БЕБ у Львівській області викрили мережу з продажу контрабандних підакцизних товарів

Встановлено, що група осіб завозила продукцію в Україну з приховуванням від митного контролю та зберігала її у складських приміщеннях у м. Ірпінь Київської області. Надалі електронні сигарети, нікотиновмісні паучі, випаровувачі та рідини до них продавали на Львівщині.
Детективи БЕБ провели обшуки за місцями зберігання та продажу товарів, вилучили паучі різних смаків - 107 шт., одноразові електронні випаровувачі – 220 шт. та рідини до них – 2529 шт. Орієнтовна вартість підакцизної продукції становить понад 1,6 млн грн.
Триває досудове розслідування. Призначено судові експертизи.
Оперативний супровід у кримінальному проваджені здійснювали працівники 6 прикордонного загону Держприкордон служби України. Процесуальне керівництво – прокурори Львівської обласної прокуратури.



Джерело: https://t.me/esbu_gov_ua/7386



