04.09.2025 11:41
Просмотров: 218

На Харківщині чоловік через ревнощі вдарив суперника ножем у шию

На Харківщині чоловік через ревнощі вдарив суперника ножем у шию

2  вересня близько 21:00 до поліції надійшло повідомлення про госпіталізацію у Чугуївському районі 53-річного чоловіка з ножовим пораненням шиї.

Про це повідомили в ГУНП в Харківській області.

Правоохоронці встановили, що постраждалий разом із нападником та його співмешканкою відпочивав у розважальному закладі, де вони вживали алкогольні напої. Згодом компанія вирушила додому до підозрюваного. По дорозі між чоловіками виник конфлікт на ґрунті ревнощів до жінки.

«У ході сварки зловмисник забіг до квартири, взяв ніж і біля під’їзду завдав удар у шию потерпілому. Наразі лікарі борються за життя постраждалого», – розповіли в поліції.

Після цього нападник утік, однак поліцейські встановили його місцеперебування та затримали. 43-річний житель Чугуївського району перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 (замах на вбивство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 15 років.

Зловмиснику повідомлено про підозру у скоєнні злочину.

Агентство Телевидения Новости


Февраль
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28  
 
Архив новостей

Ми рекомендуємо

  • Рощинская — доставка воды в Харькове на сайте vodar.in.ua.

Юридичне забезпечення порталу

Адвокат
СМОРОДИНСЬКИЙ
Віктор Семенович