Вбивства і катування військовополонених – цілеспрямована практика росії

Центр стратегічних комунікацій пояснює
СБУ заочно повідомила про підозру ще двом військовим рф, які причетні до воєнних злочинів.
▶️ Йдеться про двох воєнних злочинців – шота карапетяна і дмітрія чихабаха – які причетні до масових вбивств українських військовополонених на Донеччині.
▶️ Зокрема, у червні 2024 року вони віддали наказ розстріляти українського військовополоненого, а потім відрізати йому голову.
▶️ Воєнні злочини не мають терміну давності: тривають комплексні заходи, щоб знайти і покарати обох воєнних злочинців країни-агресора.
▶️ Вбивства і катування військовополонених є поширеною і цілеспрямованою практикою росії, що підтверджується багатьма фактами і прямими свідченнями.
▶️ Таким чином агресор демонструє зневагу до норм міжнародного права, а також намагається реалізувати власну мету – знищити українців як націю.
Джерело: https://t.me/spravdi/46436



