14.07.2025 16:38
Просмотров: 184

У Харкові нетверезий водій врізався в дерево

У Харкові нетверезий водій врізався в дерево

Сьогодні уночі, 14 липня, під час патрулювання Київського району Харкова патрульні виявили ДТП на вулиці Собінова. Водій автомобіля Ford не впорався з керуванням та здійснив наїзд на дерево.

Про це повідомили в УПП Харківської області.

Під час спілкування поліцейські виявили у водія ознаки алкогольного сп’яніння, тому запропонували йому пройти огляд на стан сп’яніння у встановленому законом порядку, на що громадянин погодився.

Огляд на стан сп’яніння чоловік пройшов за допомогою приладу «Драгер», результат якого склав 2,04 проміле. З результатом огляду водій був згоден.

Патрульні відсторонили чоловіка від керування та склали на нього адміністративні протоколи за статтею 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) та ч. 2 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння повторно протягом року) КУпАП.

Агентство Телевидения Новости


Февраль
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28  
 
Архив новостей

Ми рекомендуємо

  • Рощинская — доставка воды в Харькове на сайте vodar.in.ua.

Юридичне забезпечення порталу

Адвокат
СМОРОДИНСЬКИЙ
Віктор Семенович