07.11.2025 07:49
Просмотров: 99

У Харкові вночі виявили п’яного водія з підробленими документами

У Харкові вночі виявили п’яного водія з підробленими документами

Патрульні виявили водія з ознаками сп’яніння та ймовірно підробленим посвідченням водія.

Про це повідомляє патрульна поліція в Харківській області.

У четвер, близько 1-ї години ночі, на вулиці Мохнацькій патрульні зупинили авто Mazda за порушення комендантської години.

Під час спілкування з водієм поліцейські виявили у нього ознаки алкогольного сп’яніння, тому запропонували пройти відповідний огляд. Результат огляду склав 2,46 проміле алкоголю, з результатом огляду чоловік погодився.

Посвідчення водія, яке надав кермувальник, мало ознаки підробки, а саме: відсутні необхідні захисні елементи та не друкарський тип нанесення шрифтів. Також патрульні з’ясували, що посвідчення з вказаним номером та серією було вилучене за кермування у стані сп’яніння, а сам чоловік позбавлений права керування до 2030 року.

Для встановлення всіх обставин поліцейські викликали на місце слідчо-оперативну групу.

Патрульні відсторонили чоловіка від керування та склали на нього адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) та адміністративну постанову за ч. 4 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка позбавлена права керування) КУпАП. Надалі матеріали передадуть до суду.

Агентство Телевидения Новости


Февраль
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28  
 
Архив новостей

Ми рекомендуємо

  • Рощинская — доставка воды в Харькове на сайте vodar.in.ua.

Юридичне забезпечення порталу

Адвокат
СМОРОДИНСЬКИЙ
Віктор Семенович