12.03.2023 08:15
Просмотров: 356

10 хороших новин 11 березня

10 хороших новин 11 березня

● Непереможна українська армія відбила понад сто атак копрокадаврів на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському, Мар’їнському та Шахтарському напрямках.

Крилаті козаченьки і суворі ландшафтні дизайнери набили лапям 10 скупчень, склад боєприпсів і дві ребки

● Лаптям не вийшло загарбати наші історичні цінності, які вони намагалися вивезти у США. Серед повернутих артефактів: скіфські мечі-акінаки, крем’яна шліфована сокира і половецькі шаблі. Тепер їх повернули нам і невдовзі вони повернуться в Україну

● Спецпідрозділ Kraken протитанковими ракетами знищів дві російські вежі спостереження «Муром» у Брянській і Курській областях.

● Зачотний салют у Мангуші – двадцятьох одразу розірвало од захвату, семеро ще намагаються боротися за своє нікчемне життя

● Наша постійна рубрика «горящая росія». У Москві загорівся офіс пропагандистського телеканалу «Спас». На жаль всіх встигли евакуювати.

А у Підмосков'ї на п’яти тисячах квадратів полихав завод з виробництва пластику у селищі Колюбакіно (ну до чого ж у них огидні вуху назви блять)

● Рашн партизанен з легіону «Свобода Росії» повідомили, що спалили під Владивостоком літак Су-27 22-го лаптєкрилого авіаполку ВКС РФ

● Московським попам таки наказали уйо@увать із Києво-Печерської лаври, часу дали до 29 березня. Культурною мовою – заповідник просто не продовжив цим сатаністам договір оренди через порушення орендних умов і те, що вони вкрай ох#єлі за останні дев’ять років.

Імперія зла спробувала завдати удару у відповідь, заявивши, що вони не отримували «жодної інформації про юридичні підстави» розірвання договору оренди. Втім, дурачками прикидатися вже пізно, тепер вже на їх удаване мучеництво ніхто не купиться. І захищати ніхто їх не прийде. Долбойоби рідко бувають самогубцями.

● Туреччина несподівано вирішила взяти участь в антиросійських санкціях і неофіційно заблокувала транзит запрещьонки для рашки через свою територію. У лаптів вже істерика, бо митна система Туреччини блокує оформлення транзиту до них санкційних вантажів «за схемами паралельного імпорту», іншими словами – пижжених.

От шо Блінкен животворящий робить!

● Swarovski йдуть з росії. Залишилося спалити всі склади із декоративним пір’ям і Філіп Кіркоров закінчить життя самогубством

● Хакери знову ломанули балотне ТБ і радіо, так шо у Свердловській області Росії та Москві пролунав сигнал повітряної тривоги. Всі бігають, суєтяться, нам дуже пондравилось.

Заробітки продавців туалетного паперу щоправда виросли.

● Ну і традиційно на самкінцець у мене для вас відбірна крінжатіна. На росії серед матерів двохсотих лаптів провели… конкурс. Заждіть, друзі, ще рано ржать!

Провели конкурс із назвою «Жінка – мати вимерлої нації». Я не знаю, у чому вони змагалися (їзда на ладі-200 по бездоріжжю, вірші для пам’ятника, найкращий рецепт салату на поминки), але в Уфі переможиці вручили… медаль і мультиварку

Мульти-бл@ть-варку. За дохлую синачку. Їй треба скооперуватися із тією родиною, якій подарили пакет пельменів, бо газу же скоріш за все в обох вдома нема.

Окремої уваги заслуговує особа дохлої синачки цієї матері-героїні: Фаніс Хусаїнов – 5 разів судимий крадій. Роспроп ліпить з нього героя, бо він і на війні спи$див український бетер (скоріш за все, через це і двохсотий, бо непереможна українська армія стає дратівливою, коли у неї намагаються пи$дити бетери, а п’ять разів судимий за одне і те саме особливим розумом мабуть не відрізнявся)

Ну і вишенка на торті – нагороджена матір-героїня насправді не виховувала цього недоліка, бо знайшла собі чоловіка, а народженого поза шлюбом Фаніса залишила на своїх батьків.

А мультиварку ж їм х#й мабуть віддасть.

Джерело: https://t.me/valentynaeminova/859

Новости портала «Весь Харьков»


Читайте ещё:

Сегодня 10:15    186
Октябрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
 
Архив новостей

Ми рекомендуємо

  • Рощинская — доставка воды в Харькове на сайте vodar.in.ua.

Юридичне забезпечення порталу

Адвокат
СМОРОДИНСЬКИЙ
Віктор Семенович