23.01.2026 06:45
Просмотров: 162

Німеччина висилає російського дипломата через підозру у шпигунстві

Німеччина висилає російського дипломата через підозру у шпигунстві

Німеччина висилає заступника військового аташе російського посольства через підозру у зв'язках із громадянкою України Ілоною В., яку звинувачують у шпигунстві на користь рф

Про це повідомляє Der Spiegel.

Міністерство закордонних справ Німеччини 22 січня викликало на зустріч посла росії в Берліні. Під час зустрічі з очільником Міністерства закордонних справ кремлівському дипломату повідомили, що заступник військового аташе посольства повинен негайно покинути Німеччину, оскільки він нібито працює на одну з російських розвідувальних служб і вже давно займається справами жінки, яку підозрюють у шпигунстві на користь рф. Тепер розвідник повинен покинути країну протягом 72 годин.

У середу, 21 січня, Федеральна прокуратура Німеччини заарештувала громадянку України та Німеччни Ілону В. За версією слідства, вона систематично збирала військову інформацію про війну в Україні, перебуваючи в Німеччині, та передавала її контактній особі в російському посольстві. Згідно з інформацією, отриманою Spiegel, цим контактом є Андрій М., акредитований як заступник військового аташе, який насправді працював на російські розвідувальні служби та був куратором Ілони В.

Джерело: espreso.tv

Новости портала «Весь Харьков»


Читайте ещё:

Февраль
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28  
 
Архив новостей

Ми рекомендуємо

  • Рощинская — доставка воды в Харькове на сайте vodar.in.ua.

Юридичне забезпечення порталу

Адвокат
СМОРОДИНСЬКИЙ
Віктор Семенович