11.06.2024 08:01
Просмотров: 371

Харків отримає від Німеччини чотири міні-ТЕЦ

Харків отримає від Німеччини чотири міні-ТЕЦ

Напередодні Міжнародної конференції з відновлення України мер Харкова Ігор Терехов разом з керівником «Проєкту стійкості місту у сфері життєзабезпечення міських територіальних громад в Україні» Еріком Швайкхардтом підписав Меморандум про порозуміння з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ).

Про це повідомили в Харківській міській раді.

За словами Еріка Швайкхардта, запланований проєкт передбачає співпрацю в напрямках зміцнення містобудівної діяльності в Харкові, реконструкції соціального житла, а також надання обладнання, якого потребує місто. 

«Також плануємо розпочати новий напрямок щодо електронного звіту щодо всіх руйнувань. Головне завдання сьогодні – зробити так, щоб цей проєкт відповідав справжнім вимогам міста. Ми дуже вдячні Харкову, який героїчно бореться за всіх нас. Тому готові шукати можливості допомогти місту та надати все необхідне, навіть на термінові запити», – зазначив Ерік Швайкхардт.

За словами Ігоря Терехова, зараз в пріоритеті питання децентралізації систем тепло-, водо- та енергопостачання. Завдяки підписаному меморандуму вже у липні-серпні Харкову нададуть чотири когенераційні установки. 

Крім того, німецькі партнери нададуть необхідну допомогу в закупівлі обладнання для харківської метрошколи. Зокрема, до початку нового навчального року планують доставити меблі для облаштування класів на ст. м. «Імені О. Масельського».

Агентство Телевидения Новости


Июнь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
 
Архив новостей

Ми рекомендуємо

  • Рощинская — доставка воды в Харькове на сайте vodar.in.ua.

Юридичне забезпечення порталу

Адвокат
СМОРОДИНСЬКИЙ
Віктор Семенович