10.07.2024 13:55
Просмотров: 360

На Харківщині населенню з прифронтових територій будуть безплатно постачати скраплений газ

На Харківщині населенню з прифронтових територій будуть безплатно постачати скраплений газ

На Харківщині Віцепрем’єр-міністр України – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук та заступник голови області Євген Іванов провели нараду щодо забезпечення вразливих верств населення в прифронтових територій гуманітарним скрапленим газом.

Про це повідомляє ХОВА.

На зустрічі також були присутні представники Міністерств, керівництво обласної військової адміністрації, керівники територіальних управлінь та відомств України в Харківській області, структурних підрозділів ОВА, підприємств та організацій, начальники районних адміністрацій та інші.

Експериментальним проєктом безпосередньо керує Віцепрем’єрка Ірина Верещук. 

В ході наради спільно з усіма її учасниками обговорили алгоритм реалізації проєкту, залучення міжнародних партнерів та інші проблемні питання. 

«Дуже хочеться, щоб також відновилась спроможність місцевих газів, облгазів, бо втратити таку спроможність погано. Війна продовжується і ми розуміємо, що нам потрібно все це відновлювати. Якщо ми зможемо і забезпечити людей газом, і відновити спроможності, я думаю, що це буде додатковий ефект, заради чого ми й працюємо. Будемо зустрічатися щотижня, поки газ не дійде до людей», – зазначила Ірина Верещук. 

Наразі експериментальний проєкт проходить погодження із центральними органами виконавчої влади, після чого Міненергетики направить його на розгляд до Уряду.

«Питання забезпечення людей на Харківщині скрапленим газом є одним з пріоритетних питань на сьогодні. І особливо це стосується тих територій, де зараз ведуться бойові дії та тих, які були деокуповані. Спільно з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України працюємо над тим, щоб якнайшвидше забезпечити людей в області газом до зимового періоду», – додав Євген Іванов.

Агентство Телевидения Новости


Июль
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
 
Архив новостей

Ми рекомендуємо

  • Рощинская — доставка воды в Харькове на сайте vodar.in.ua.

Юридичне забезпечення порталу

Адвокат
СМОРОДИНСЬКИЙ
Віктор Семенович