02.08.2016

Знайдено хлопчика нової раси: неймовірні можливості

У містечку Дахуа на півдні Китайської Народної Республіки проживає дитина, яка, можливо, є першим представником абсолютно нової людської раси. 

Хлопчик на ім'я Нонг Юсуі має такі блакитні очі, які не можна зустріти навіть у жителів скандинавських держав. Очі юного китайця мають неоновий відтінок і світяться, як у кішки! Однак це не єдина дивна особливість юного Нонга.

Дитина бачить в темряві так само добре, як більшість з нас - в світлий час доби. Своїм секретом Юсуі поділився спершу з батьками, а потім - зі шкільним учителем. Педагог вирішив розповісти про цей феномен співвітчизникам і написав про здібності хлопчика в Інтернеті. Через деякий час скептично налаштований пекінський журналіст вирішив перевірити цю інформацію, заручившись допомогою медиків. На великий подив всіх присутніх спеціалістів, залишений в повній темряві  Нонг з легкістю вирішив всі завдання, які лікарі дали йому на папері.

Screenshot_13

Лікарі ретельно оглянули зорові органи китайця і прийшли до висновку, що очі хлопчика дійсно мають незвичайну будову. Передбачається, що в них присутній тапетум - особливий шар клітин, що дозволяють бачити в темряві. Такі клітини присутні в очах кішок, собак, єнотів, лемурів, павуків та інших істот. Завдяки тапетум тварини здатні вловлювати в темряві навіть найнезначніше випромінювання, і тільки тому прекрасно бачать практично без світла. Проте, раніше ні в однієї людини подібної здатності не помічали. Не виключено, що Юсуі є першим і поки єдиним з таких людей.

Screenshot_12

Коли Нонг з'явився на світ, батьки з перших секунд звернули увагу на неймовірний колір очей немовляти. Співробітники пологового будинку були вражені не менше новоспечених батька і матері, проте припустили, що через пару років очі хлопчика стануть чорними, як майже у всіх китайців. Проте, йшли роки, а цього не відбувалося - очі дитини зберегли вражаючий неоново-блакитний колір, і це, судячи з усього, вже на все життя.

Примітно, що Юсуі не любить яскраве сонячне світло і вважає за краще проводити час в напівтемряві, наприклад, гуляти вечорами і вчитися в кімнаті з неяскравим каганцем. Земляки називають Нонга «зоряним хлопчиком», «дитиною-прибульцем» і «гібридом». Багато китайців переконані, що мова йде не про випадкової мутації, а про продукт еволюції, і таких людей, як Юсуі, в подальшому може з'явитися більше.

449

Можливо навіть, що це ще одна ознака надможливостей  так званих «дітей індиго»...

Источник: bdzhola.com

Новости портала «Весь Харьков»